KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14441033

nr 1444 1033

Hans Olof Hjortsberg

(1906-1990), Sverige

"Utsikt från min altan, Vämdöviken Karlskrona". Signerad, daterad 1949. Akvarell, bildmått: 58x43 cm, yttermått inklusive ram: 80x66 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 24 januari 2022
kl 20:26:22

Hans Olof Hjortsberg

Läs mer om Hans Olof Hjortsberg